Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beseda pro maminky na mateřské dovolené

Srdečně Vás zveme na besedu pro maminky na mateřské dovolené

 

na téma: ,,Jakým přínosem může být rodičovství pro můj život i pro mou profesi, slučitelnost rodičovství a zaměstnání´´

 

17.4.2013 od 10.00

v herně mc

vstup ZDARMA a samozřejmě i s dětmi

 

 

 

 

 

Projekt M_ANIMA.

 

Rodina a profese – dvě strany téže mince. Nehledáme rozpor, ale harmonii.

 

Již několik let se zabýváme vzděláváním žen v aktivní rodičovské fázi. Cetrum pro rodinu Hradec Králové nyní nabízí v rámci dalšího programu vzdělávání besedy pro maminky na rodičovské dovolené na téma „Jakým přínosem může být rodičovství pro můj život i pro mou profesi, slučitelnost rodičovství a zaměstnání.“ Jedná se o nový projekt s názvem M_ANIMA. Je to projekt vzdělávání pro ženy v aktivní fázi rodičovství podle zahraničních zkušeností. Toto téma je vhodné nejen pro maminky, které mají ještě úplně malé děti a na návrat na trh práce se zatím nechystají, ale i pro ty maminky, jejichž děti jsou už odrostlejší a rodiče řeší praktické otázky spojené se svou zaměstnaností. Vzdělávání je tak hlavně určeno maminkám, které se pravidelně setkávají v klubu maminek, mateřském centru či jiném místě pravidelného setkávání. Cílem tohoto vzdělávání je motivovat ženu v intenzivní rodičovské fázi k tomu, aby dokázala současné životní etapy využít ke svému osobnímu růstu.

Besedy na výše uvedené téma, jsou plně hrazeny z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR a pro účastnice jsou tedy zdarma.

 

 

 

 

Více o projektu M_ANIMA v jehož rámci se besedy konají, se dozvíte na www.rodiny.cz, sekce Projekty

 

 

 Beseda není dlouhá, záleží na zájmu maminek – půl hodiny, hodinu…tak abychom ji mohli zařadit do Vašeho programu a nenarušovali Vám chod mateřského centra. Beseda je zaměřená na seznámení s projektem EU, který Vašemu MC nabízí dále vyškolení 1 moderátorky, pokud bude z řad maminek zájem. Další podrobnější informace k tomu se dozvíte právě na této besedě.

 

image001.jpg