Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK DOPADL KARNEVAL S NADACÍ DIVOKÉ HUSY?

10. 4. 2008
 

V neděli 24.2.2008 se v nechanické sokolovně konal benefiční karneval s nadací Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek z celé akce.

Královský bál pořádalo Mateřské centrum Nechanice o.s. ve spolupráci s dětmi z dětského domova v Nechanicích. Dětem bych touto cestou chtěla velice poděkovat za jejich velikou pomoc.

Královský bál zahájily slavnostní fanfáry a příchod krále a královny, přišli po rozvinutém červeném koberci, aby se usadili na svých trůnech. Děti vytvořily uličku a královskému páru složily poklonu.

Tančilo se, hodovalo, jako v opravdové pohádce. Velkou radost dětem udělala bitva s papírovými koulemi a na závěr mohly spatřit opravdový souboj rytířů v plné zbroji.

Děkuji i všem přispěvatelům do dětské tomboly. I díky jim se nám totiž podařilo vybrat potřebné množství peněz na zakoupení terapeutického bazénu s masážními kuličkami a skluzavkou, což bude novinka v herně našeho mateřského centra.

Na vstupném a tombole jsme dohromady vybrali úžasných 8 560 Kč. S nadací Divoké husy jsme tedy získali 17 120 Kč, abychom mohli koupit dětem do herny terapeutický bazén, masážní balonky a skluzavku.

Děkuji, že jste přišli i vy a náš karneval podpořili.

Veliké dík patří rodičům dětí, kteří pomohli s přípravami celého karnevalu. Co říkáte, stálo to za to? !!!

 

ObrazekObrazekDne 10.4. nám objednaný bazén přivezli. Zveme všechny děti. "Přijďte si zařádit".
Obrazek